אנחנו רגילים לחשוב כי ישנם שני סוגים של ענפי ספורט. אלו המגיעים אלינו מהמערב כמו שחיה, ריצה, ספורט תחרותי וכן הלאה. מהצד השני, אנחנו נראה את שיטות העבודה הנהוגות במזרח כמו יוגה למשל. אבל אימון פילאטיס מכשירים הוא בדיוק המקום בו אנחנו נמצא את השילוב בין שני הדברים. מצד אחד, אנחנו מדברות על ענף ספורט לכל דבר ועניין. כזה אשר משפר את מצב הרוח, תורם לתחושה שלך בתוך הגוף וגם לעיצוב שלו. כך שתרגישי כי את נראית טוב יותר, מה שרבות מאיתנו מבקשות להשיג במסגרת שגרת אימונים קבועה. מהצד השני, מדובר על פעילות המותאמת אישית לכל מתאמנת. כזו אשר יכולה לעזור למי שסובלות מכאבים או פציעות. במאמר הבא נסביר בהרחבה על אימון פילאטיס מכשירים. איך האימונים נראים במבט מבפנים ונענה לשאלה: למה הגיע הזמן שלך סוף, סוף, להכניס שגרת אימונים קבועה ללוח הזמנים שלך. בואי נתחיל עכשיו.

אימון פילאטיס מכשירים

מה אנחנו עושות במסגרת אימון פילאטיס מכשירים

פילאטיס מכשירים, כמו שזה נשמע, מתנהל על גבי מכשירים. במקרה הזה, אימון פילאטיס מכשירים מתבצע על מיטה מיוחדת המחוברת בקפיצים. אליה קשורות רצועות וכן הלאה. המטרה היא למעשה ליצור בכל פעולה במהלך האימון התנגדות לשריר על ידי אמצעי חיצוני. מה שבאופן אקטיבי משפר את היעילות של האימון. האימון יכול לקחת חמישים דקות או שעה, תלוי במקרה כמובן. כאשר המטרה של התרגילים השונים היא לשפר את היציבה, לחזק את הגוף ושרירי הליבה, הגדלה של נפח הריאות על ידי מחזורי נשימה קבועים לאורך האימון וכן הלאה.

הענף מתאים במיוחד למי שסובלות מפציעות או כאבים. שכן ניתן להתאים את התרגילים לכל מתעמלת באופן אישי. מה גם שעלינו לזכור כי לאורך כל האימון מלווה אתכן מדריכה מנוסה הבקיאה בעולם הפילאטיס וזו שתדע בדיוק איך להתאים לכן את האימון המושלם עבורכן.

מעוניינים להתנסות באימון פילאטיס מכשירים? מוזמנים לבדוק את הקבוצות אימון שלנו.

עכשיו הזמן שלך להשקיע בעצמך

פעילות גופנית קבועה תורמת לנו בשלל אופנים. החל משיפור הקשב והריכוז, דרך עליה במצב הרוח וחיזוק הגוף. סטודיו 'אלטיס' מזמין אותך ליהנות במסגרת אימון פילאטיס מכשירים מתי שרק תרצי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *