אם אתם חווים כאבים אורטופדיים מתמשכים ומחפשים פתרון לכאבים הללו, אנחנו באלטיס – המרכז הישראלי לפילאטיס נשמח לעזור לכם לייצב מחדש את הגוף ולאמן בו את כל קבוצת השרירים שתמנע המשך כאבים ממושכים.

במאמר הנוכחי ריכזנו עבורכם את היתרונות של אימון הפילאטיס וכיצד הוא מסייע לאנשים להתמודד עם כאבים אורטופדיים.

פילאטיס לכאבים אורטופדיים

מהו פילאטיס וכיצד זה יכול לעזור?

פילאטיס הינה צורת פעילות גופנית העוסקת בחיזוק שרירי הליבה, שיפור הגמישות והגברת מודעות הגוף הכללית. פילאטיס פותח על ידי ג'וזף פילאטיס בתחילת המאה ה-20, שיטת אימון זו צברה פופולריות ברחבי העולם בשל יכולתה לשפר כוח, יציבה ושיווי משקל. כשמדובר בכאב אורטופדי, פילאטיס יכול להציע יתרונות משמעותיים ופילאטיס לכאבים אורטופדיים נחשב לסוג הספורט המבוקש והנפוץ ביותר כיום.

התנועות המבוקרות והיישור המדויק בפילאטיס יכולים לעזור להקל על כאב אורטופדי על ידי קידום מכניקת גוף נכונה והפחתת הלחץ על המפרקים. על ידי חיזוק שרירי הליבה, כולל שרירי הבטן, הגב ורצפת האגן, פילאטיס יכול לעזור לייצב את עמוד השדרה ולשפר את היציבה, מה שיכול להקל על כאבים בצוואר, בגב ובמפרקים. בנוסף, תרגילי פילאטיס מתמקדים בשיפור הגמישות וטווחי התנועה, מה שיכול לעזור להפחית כאבים ונוקשות בשרירים ובמפרקים.

פילאטיס לכאבים אורטופדיים – שיקום לאחר ניתוחים ופציעות

יתרה מכך, פילאטיס יכול לסייע גם בשיקום לאחר ניתוחים אורטופדיים או פציעות. האופי הנמוך של פילאטיס הופך אותו לאפשרות התעמלות מתאימה עבור אנשים עם כאבים אורטופדיים שעשויים להזדקק להימנע מפעילויות בעלות השפעה גבוהה. השימוש בציוד מיוחד, כגון הרפורמר והקאדילק, יכול לספק תמיכה וסיוע, ולאפשר לאנשים לעסוק בבטחה בתרגילי פילאטיס ולהגדיל בהדרגה את כוחם וגמישותם.

בנוסף ליתרונות הגופניים, פילאטיס שם דגש גם על חיבור גוף-נפש, מקדם מיינדפולנס והרפיה. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור אנשים עם כאבים אורטופדיים, שכן, המתח יכול להחמיר את אי הנוחות. על ידי התמקדות בשליטה בנשימה ובתנועה מודעת, פילאטיס יכול לעזור לאנשים להתמודד עם כאב ולשפר את רווחתם הכללית.

כיצד פילאטיס משפר את הבריאות ומונע כאבים אורטופדיים?

עמוד השדרה ממלא תפקיד מכריע בבריאות השרירים והשלד שלנו, וכל בעיה או חוסר איזון באזור זה עלולים להוביל לכאב אורטופדי. כאן נכנס לתמונה פילאטיס, שכן הוא מתמקד בחיזוק שרירי הליבה התומכים בעמוד השדרה.

אלטיס – עוזרים לכם לייצב את הגוף מחדש

אנחנו באלטיס החלטנו לפתח מכון מקצועי ואיכותי המתמחה בפילאטיס לכאבים אורטופדיים. פילאטיס לנשים בהיריון ולאחר הריון המסייע בייצוב הגוף מחדש ובחיזוק שרירי הליבה שיכול לתרום רבות להרגשה הבריאותית והכללית.

בואו לחוות יחד איתנו את האימונים המשמעותיים ביותר לגופכם ולהינות מהרגשה בריאה. השאירו את הפרטים שלכם עוד היום באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *