אם את בהיריון או שרק עכשיו ילדת, אין שום סיבה שתמשיכי לסבול מכאבי שרירים תפוסים ואי נוחות בגוף. אנחנו בסטודיו אלטיס, מציעים עבורך פעילות פילאטיס מכשירים שתחזיר לך את כל האנרגיות הדרושות לגוף.

במאמר הנוכחי ריכזנו עבורך את כל המידע הדרוש שמסביר כיצד פילאטיס מכשירים תורם לנשים בהיריון, לנשים לאחר לידה, אם התהליך בטוח ומהם התרגילים שמומלץ לעשות.

פילאטיס מכשירים לנשים בהריון ואחרי לידה

 

למה לבחור פילאטיס במהלך ההריון?

הריון הוא מסע יפה, אבל הוא גם מביא שינויים משמעותיים בגוף האישה. חיוני לאמאות לעתיד למצוא דרכים בטוחות ויעילות להישאר פעילות ולשמור על הבריאות הכללית. כאן נכנס לתמונה הפילאטיס. פילאטיס היא שיטת פעילות גופנית המתמקדת בכוח הליבה, גמישות ומודעות לגוף.

כיצד מכשירי פילאטיס יכולים לתמוך בהחלמה לאחר לידה?

התקופה שלאחר הלידה היא תקופה של הסתגלות פיזית ורגשית לאמהות טרייה. חיוני להתמקד בהחלמה ובשיקום הכוח לאחר הלידה. ציוד לפילאטיס, כמו הרפורמר, יכול להיות כלי רב ערך בתמיכה בהחלמה לאחר לידה.

הריון ולידה עלולים להחליש את שרירי רצפת האגן, מה שמוביל לבעיות כמו בריחת שתן. מכשירי פילאטיס, בדומה למכשיר הרפורמר, יכולים לספק תרגילים ממוקדים לחיזוק שרירי רצפת האגן. ההתנגדות והתמיכה המתכווננת של הרפורמר מאפשרות חיזוק מבוקר ומתקדם של שרירים אלו, ומסייעים בהחלמתם. שרירי הליבה עוברים שינויים משמעותיים במהלך ההיריון, ולוקח זמן להחזיר את הכוח והיציבות שלהם. מכשירי פילאטיס, עם קפיצים ורצועות מתכווננות, מציעים מגוון רחב של תרגילים המכוונים לשרירי הליבה העמוקים. תרגילים אלו עוזרים לבנות מחדש את כוח הליבה, לשפר את היציבה ולהקל על כאבי גב הנפוצים אצל אימאות טריות.

האם ציוד פילאטיס בטוח לנשים בהריון?

לעתים קרובות יש דאגה לגבי בטיחות השימוש במכשירי פילאטיס במהלך ההריון. עם זאת, עם הדרכה והשגחה נכונה, ציוד פילאטיס יכול להיות צורת פעילות גופנית בטוחה ויעילה לנשים בהריון.

מכשירי פילאטיס מציעים אימון עדין למפרקים, מה שהופך את המכשירים למתאימים לנשים בהריון שעלולות לחוות רפיון מוגבר במפרקים. הציוד מספק תמיכה וסיוע, ומפחית את הסיכון למאמץ או פציעה. בנוסף, התנועות המבוקרות וההתמקדות ביישור עוזרים לשפר את היציבה ולהקל על אי הנוחות הקשורה להיריון, כגון כאבי גב תחתון או כאבים בחגורת האגן.

אלטיס – פילאטיס מכשירים לנשים בהיריון

אנחנו בסטודיו אלטיס לפילאטיס, מציעים עבורכם מכשירי פילאטיס לנשים בהיריון ואחרי לידה שמעוניינות לשמור על הבריאות שלהן ולהבטיח כי הגוף יישאר חזק ויציב למרות כל שינויי ההיריון שגוף האישה עובר.

בסטודיו גם תוכלו למצוא מגוון פעילויות לפילאטיס לילדים ובני נוער, שיעורים לנשים וגברים יחד ועוד. בואי להתאמן יחד איתנו. השאירי עוד היום את הפרטים שלך באתר שלנו ואנחנו נשמח לחזור אליך עם כל הפרטים הדרושים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *