קורס פילאטיס מכשירים הוא תכנית לימודית מקיפה המיועדת לאנשים המעוניינים להתמחות בהוראת פילאטיס באמצעות שימוש במכשירים מיוחדים. פילאטיס הוא שיטת אימון גופנית המתמקדת בחיזוק וגמישות הגוף, שיפור היציבה, הקואורדינציה והמודעות לנשימה. בעוד שפילאטיס מסורתי מתמקד בעיקר בתרגילים על מזרן, פילאטיס מכשירים משלב שימוש במכשירים מיוחדים שמטרתם לסייע ולהגביר את אפקטיביות האימון.

 תוכן הקורס

 1. היסטוריה ופילוסופיה של פילאטיס: הקורס מתחיל עם היסטוריה של פילאטיס והפילוסופיה מאחורי השיטה. המשתתפים לומדים על המייסד, ג'וזף פילאטיס, ועל המוטיבציה שלו לפיתוח השיטה.
 2. עקרונות בסיסיים: לימוד העקרונות הבסיסיים של פילאטיס, כגון קור חזק (Core Strength), יציבה, נשימה וקונצנטרציה.
 3. היכרות עם המכשירים: לימוד והתמקצעות בשימוש במכשירים השונים בפילאטיס, כולל הרפורמר, הקדילק, הוונדה צ'ייר, הברל ועוד. כל מכשיר מציע אתגרים ויתרונות שונים.
 4. תרגול ודידקטיקה: המשתתפים לומדים ומתרגלים במתן שיעורים, תוך פיתוח יכולות הוראה ותקשורת עם התלמידים.
 5. אנטומיה ופיזיולוגיה: הבנה מעמיקה של המבנה האנטומי של הגוף האנושי והיבטים פיזיולוגיים חשובים הנוגעים לתנועה ולאימון.
 6. מתודולוגיית הוראה: פיתוח תוכניות אימון מותאמות אישית, ניהול קבוצתי ואישי, והתמודדות עם אתגרים ובעיות נפוצות.

 

הירשמו לקורס כאן

 

קורס פילאטיס מכשירים

 יתרונות וחשיבות קורס פילאטיס מכשירים

השתתפות בקורס פילאטיס מכשירים מציעה מספר יתרונות משמעותיים המשפיעים על כל תחומי החיים של המשתתפים:

 1. העמקת הידע והמיומנויות: המשתתפים בקורס זה פותחים ידע מקצועי רחב ומיומנויות הוראה מתקדמות. הם לומדים להבין את הדרך בה כל תרגיל משפיע על הגוף וכיצד להתאים את התרגילים לצרכים וליכולות השונות של כל תלמיד. הידע הזה מאפשר להם להיות מורים יותר מיומנים ומוכנים לעמוד בפני אתגרים שונים בתחום ההוראה.
 2. שיפור התעסוקתיות: בוגרי קורס זה נחשבים למבוקשים במיוחד בתעשיית הכושר. הם יכולים למצוא עבודה במגוון מכוני כושר, סטודיואים פרטיים, מרכזים רפואיים ומרכזי בריאות. ההכשרה המקיפה שהם מקבלים מאפשרת להם להוביל שיעורים מגוונים ולהתמודד עם קהל לקוחות רחב, המשתנה בגילאים, רמות כושר וצרכים פיזיים.
 3. הבנה עמוקה של הגוף האנושי: הקורס מעניק הבנה עמוקה ומקיפה של האנטומיה והפיזיולוגיה האנושית. המשתתפים לומדים כיצד להתאים תרגילים למטרות שונות, כגון שיפור גמישות, חיזוק שרירים ספציפיים או תמיכה בהחלמה מפציעות. ידע זה חיוני לבניית תוכניות אימון אישיות ויעילות.

בנוסף ליתרונות אלו, הקורס גם מסייע למשתתפים לפתח את הביטחון העצמי שלהם כמורים ומאמנים, ולהפוך למומחים בתחומם. הם מקבלים את הכלים להיות חדשניים ויצירתיים בהוראתם, תוך שמירה על רמה גבוהה של מקצועיות וידע.

למי הקורס מיועד?

קורס פילאטיס מכשירים הוא תכנית לימוד מקיפה המתמקדת בשימוש במכשירים מיוחדים לאימון פילאטיס. המכשירים הללו כוללים את הרפורמר, הקדילק, הברל, והכיסא, כל אחד מהם מעניק תמיכה ואתגרים שונים למתאמנים. קורס זה מיועד למגוון רחב של אנשים, כפי שנפרט להלן.

 למי מתאים הקורס?

 1. מאמני כושר ומדריכי פילאטיס: עבור מאמנים ומדריכים שכבר פועלים בתחום, קורס זה מהווה הרחבה מקצועית חשובה ומאפשר להם להציע טיפולים ואימונים מתקדמים יותר.
 2. מתעניינים בקריירה בתחום הכושר: אנשים המעוניינים להתחיל קריירה בתחום הכושר והבריאות ימצאו בקורס זה ידע רחב ומיומנויות מעשיות.
 3. מטופלים בשיקום: אנשים שעוברים תהליך שיקום פיזי יכולים ללמוד טכניקות שיעזרו להם בהחלמה ובשיפור התפקוד הגופני.
 4. סטודנטים לפיזיותרפיה או ריפוי בעיסוק: עבור אלה הלומדים תחומים אלו, לימוד פילאטיס מכשירים יכול להעשיר את הידע ולהציע כלים נוספים לטיפול במטופלים.
 5. חובבי פילאטיס ואנשים שמחפשים לשפר את כושרם הגופני: אנשים שמחפשים להעמיק את הבנתם ומיומנותם בפילאטיס ימצאו בקורס זה את האתגר הבא.
 6. בעלי פציעות ומגבלות תנועתיות: המכשירים בפילאטיס מאפשרים תנועה מבוקרת ובטוחה, הם יכולים להיות מועילים במיוחד לאנשים עם פציעות או מגבלות.
 7. מעוניינים בשיפור בריאותם הנפשית: פילאטיס ידוע גם ביכולתו לשפר את הבריאות הנפשית, הריכוז והרגיעה, ולכן מתאים גם למי שמחפש שיטות לשיפור באספקט זה.

 מסקנה 🙂 

קורס פילאטיס מכשירים מציע יתרונות רבים ומתאים למגוון רחב של אנשים, החל ממאמנים מקצועיים ועד למתחילים בתחום הכושר והבריאות. הוא מספק כלים להתמודדות עם אתגרים גופניים ומנטליים ומאפשר פיתוח מיומנויות שימושיות במגוון רחב של תרחישים.

הירשמו לקורס כאן

אלטיס – קורס פילאטיס מכשירים

בסופו של דבר, אלטיס – המרכז הישראלי לפילאטיס, מספק חוויה מקצועית ועמוקה בעולם הפילאטיס. עם סניפי פילאטיס מפוזרים ברחבי הארץ, אלטיס מציע גישה נגישה ונוחה לכל מי שמעוניין להיכנס לעולם זה, או להעמיק את הידע והמיומנות שלו. קורס הפילאטיס מכשירים של אלטיס מיועד למי שרוצה להגיע לרמה הבאה בתחום הפילאטיס, תוך למידה מקצועית ומעמיקה עם מומחים בתחומם. הקורס מספק ידע רחב, הבנה מעמיקה של הגוף האנושי ומיומנויות הוראה מתקדמות, המאפשרות לבוגריו להתמקצע ולהוביל בתחום הפילאטיס. אלטיס מחויבת לאיכות ומקצועיות, ומבטיחה חוויה חינוכית מעשירה ומעמיקה לכל משתתף.

קורס פילאטיס מכשירים ומזרן

אנחנו יכולים לראות איך בשנים האחרונות פילאטיס הפך לספורט שכיח יותר ויותר. זאת משום שהוא מחבר בין כמה אלמנטים חשובים. מצד אחד אנחנו מדברים על שיטה המיועדת למי שרוצים לאמץ את הגוף ולעבוד איתו, תוך כדי פעילות אירובית. מצד שני, אנחנו מדברים על תרגילים אשר ידועים בכך שהם עוזרים להגמיש את הגוף, לחזק את שרירי הליבה, אלמנטים אותם מקבלים בדרך כלל דרך פעילות אנאירובית. לא רק זה, אלא שאנחנו מדברים על ספורט המתאים גם למי שעברו פציעות או סובלים מכאבים וכן הלאה. כך שבאמת אפשר לומר כי מדובר על טכניקה אשר יכולה להתאים לקבוצה גדולה יחסית של מתעמלים. אם את רוצה ללמוד דרך קורס פילאטיס מכשירים, אנחנו כאן כדי לעזור לך להבין כל מה שאת צריכה לדעת. בואי נתחיל.

מה תלמדי דרך קורס פילאטיס מכשירים

את וודאי כבר מתעמלת פילאטיס וותיקה אם את רוצה ללמוד במסגרת קורס פילאטיס מכשירים. בכל זאת, אנחנו רוצות להזכיר מה מיוחד בעבודה עם מכשירים. קודם כל, אנחנו מדברות על טכניקה המתאימה למי שמעוניינים להגיע לשיעור וסובלים מפציעות שונות. מטבע הדברים, קל יותר לשבת על הרפורמר, המיטה המחוברת לקפיצים מאשר לעבוד על הרצפה ממש. בנוסף, אנחנו צריכים לזכור כי כיוון שהמיטה מחוברת לקפיצים, העבודה עם בהתנגדות לאובייקט סטטי. זאת בניגוד לעבודה במזרן, שם ההתנגדות היא למשקל הגוף וכדומה. כלומר, במקרה השני, המתעמל צריך להגיע תוך שיש לו היכרות מסוימת עם הגוף שלו, מה שלא דרוש בעבודה עם הרפורמר בהיכרח. מה שכן, כיוון שאנחנו מדברים על טכניקה אשר דורשת לא מעט ידע של המדריך או המדריכה בשיעור, קורס פילאטיס מכשירים מצויין הוא הכרחי. לא רק כדי שיהיו לך האישורים הדרושים לעבודה במקצוע. אלא, גם כדי שבאמת יהיה לך ידע מקצועי אשר בהמשך יכול לעזור למתעמלים נוספים.

אנחנו רוצות לעזור לך עוד היום

משפחת 'אלטיס' מזמינה אותך ללמוד קורס פילאטיס מכשירים עוד היום. הסטודיו פועל כמובן בחדרה והסביבה הקרובה. מלווה אינספור מתעמלים בכל יום ומעביר הכשרות למי שרוצה להתפתח בתחום. לפרטים וקבלת ייעוץ אישי, אנחנו ממתינות לכם כאן.

קורס פילאטיס

אם את חושבת על קורס פילאטיס ואת לא ממש יודעת מאיפה מתחילים, אנחנו כאן כדי להסביר לך הכל. בדרך כלל, מי שמתעניינת בלמידה דרך קורס פילאטיס, מרגישה כאילו התרגול הפך לחלק אינטגרלי מהחיים שלה. כבר מדובר על מה שהיא פשוט לא יכולה בלעדיו. אנחנו כאן כדי להסביר לך על אופיו של הקורס, למי אנחנו חושבות שאימון מהסוג הזה יכול להתאים וכן הלאה. רוצה לשמוע עוד? מוזמנת לצלול איתנו לעומק העניין.

למי מיועד קורס פילאטיס

אנחנו שומעות לא פעם על תלמידות פוטנציאליות אשר חוששות מקורס מהסוג הזה כיוון שהן לא בטוחות האם הן ירצו להעביר שיעורי פילאטיס לנשים נוספות בעתיד. לאותן תלמידות אנחנו רוצות לומר כי אין ממה לחשוש. המטרה של קורס פילאטיס היא להעמיק את ההבנה ואת ההיכרות עם הגוף שלנו. למידה עקבית של התרגול תאפשר לך להתאמן בצורה טובה יותר ומדויקת עבורך. כך שגם אם את לא בהיכרח רואה את עצמך עוסקת בתחום, את הידע אותו תרכשי בקורס, אף אחד לא יכול לקחת לך.

הקורס כמובן מיועד עבור אלו אשר רוצות להפוך מדריכות פילאטיס. קורס פילאטיס יתן לך את כל הכלים הדרושים לכך. אנחנו נדבר על מבנה הגוף כאמור, על התרגול עצמו. נסביר על היתרונות של תרגילים שונים ומה תפקידם. נעזור לך להבין איך לבנות שיעור מנצח וכן הלאה. אנחנו יודעות, אחרי שנים של עבודה במקצוע, כי אין דבר מרגש ומיוחד יותר מאשר להעביר את הידע שלנו לאנשים אחרים. אנחנו יודעות יותר מכולם כמה תרגול פילאטיס תומך בהעצמת הגוף והנפש. אנחנו רואות בעבודה שלנו סוג של שליחות ואנחנו שמחות ללמד תלמידות נוספות איך לתרגם כישרון למעשים.

אנחנו כאן עבורך לאורך כל התהליך

סטודיו 'אלטיס' הוקם כל ידי אלה אילון. מי שהעבודה עם הגוף לא זרה לה ודווקא דרך לימודי הפיזיותרפיה נחשפה לאיכויות הרבות שיש לאימוני הפילאטיס המתקיימים באופן קבוע. סניפי הסטודיו פרוסים בחדרה והסביבה הקרובה. אנחנו שמחות להכשיר דורות של מדריכות ומדריכים, כדי לשפר את איכות החיים של כל מי שמכיר ביתרונות של הספורט המיוחד הזה. לפרטים וייעוץ אישי, מוזמנת ליצור קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *