כבר הרבה זמן שאת רוצה להירשם לפילאטיס מכשירים, אבל את נמנעת מכל מיני סיבות? קודם כל דעי שזה נורמלי לחלוטין. אנשים בדר"כ לא כל כך אוהבים לצאת מאיזור הנוחות שלהם. עולות בנו שאלות- האם מדובר באימון אשר באמת יתאים לי?  יתאים לצרכים שלי? אבל אנחנו יודעות, בתור מי שחיות ונושמות את התחום-פילאטיס מכשירים יכול לעשות פלאים! את תמיד שמה את כולם לפנייך ברשימת סדרי העדיפויות. אולי הגיע הזמן לקחת קצת זמן איכות לעצמך?! אנחנו רוצות להזמין אותך ליהנות מאימון פילאטיס מכשירים ולהרגיש יותר טוב. מה היתרונות של שגרת האימון הזו? המשיכי לקרוא, נסביר הכל.

שיעור פילאטיס מכשירים

מה כולל שיעור פילאטיס מכשירים

פילאטיס היא שיטת אימון אשר משפרת יציבה, מחזקת את הגוף, מגדילה את נפח הריאות בזכות נשימה מחזורית עליה אנחנו מקפידות לאורך כל האימון ועוד. מצד אחד, פילאטיס יכול לשמור על הגוף ולהביא אותו לאיזון. מהצד השני, הוא כמובן תורם למי שרוצה להיראות טוב יותר וליהנות מחיטוב של הגוף.

שיעור פילאטיס מכשירים מתנהל, כמו שניתן להבין, על ידי שימוש במכשירים שונים. הקאדילק, היא מיטת העבודה שלנו. מחוברת לקפיצים אשר עוזרים לנו ליצור התנגדות לשריר. כך, כל פעולה שלך במסגרת האימון למעשה מחזקת את השריר באופן טבעי. את השיעור מעבירה מדריכה מנוסה המכירה את התחום היטב. אנחנו מדגישות את העניין הזה, כיוון שהמדריכה יכולה בין היתר, להתאים לך את התרגילים במסגרת השיעור. זה חשוב בעיקר עבור מי שסובלות מפציעות וכאבים שונים. את תראי איך האימון הקבוע משפר את תחושת אי הנוחות וזה קורה בלי שאת עושה פעולות אשר עלולות בדיעבד להוביל לנזקים משמעותיים.

כמה מילים עלינו

בסטודיו אלטיס, אנחנו רואות את העבודה שלנו כשליחות. סניפי הסטודיו פרוסים באיזור חדרה והסביבה. השאיפה שלנו היא להעניק לנשים רבות ככל הניתן, את הזכות להתאמן באופן קבוע ולהרגיש יותר טוב בכל יום. למידע נוסף, אנחנו ממתינות לך ממש עכשיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *