פילאטיס הוא אומנות שמקנה איזון בין הגוף והנפש, ובעשייהו הוא יכול לשפר איכות החיים בעזרת פילאטיס. במהלך התרגולים שבוצעים בפילאטיס, אנחנו מתמקדים בשיפור כוח הליבה של הגוף, המשמעותי לשמירה על תמיכה ויציבות. כשיש לנו ליבה חזקה, אנחנו יכולים להתנהל בשוקלות היומיומיים שלנו בצורה טובה יותר, וזה משפר את האיכות הכללית של החיים.

בנוסף, פילאטיס מביא לשיפור חשיב מאוד בגמישות ובנטילות של הגוף. כשאנחנו מתאמנים בפילאטיס, אנחנו משפרים את טווחי התנועה שלנו ומורידים מתחים בשרירים, מה שיכול להקל על הגוף ולהפחית כאבים ופציעות.

בנוסף, התרגולים בפילאטיס משפרים את היכולת הנשימתית שלנו. נשימה נכונה ומתמידה משפרת את זרימת הדם והחמצן בגוף, ובכך מסייעה לשמור על הגוף ברמה הטובה ביותר.

בסיכום, לשיפור איכות החיים בעזרת פילאטיס האמצעי היעיל והנכון לגוף הוא מציע אימונים אשר מסייעים להבטיח כוח, גמישות ונטילות של הגוף, ביחד עם שמירה על נשימה נכונה. בזכות התרגולים המגוונים המצויים בפילאטיס, אפשר לחזור על תרגילים אלו בצורה יומית ולטפח את התועלת החיוביות בחיי היום יום.

שיפור גופני ורוחני: איך פילאטיס יכול לשפר את הגוף והנפש, ואילו יתרונות רגשיים ניתן לצפות

שיפור איכות החיים בעזרת פילאטיס

שיפור גופני ורוחני בעזרת פילאטיס

 

פילאטיס הוא שיטת אימון אשר מתמקדת בשיפור הכושר הפיזי, התיקון של פוסטורה, והבנת החיבור בין הגוף והנפש. פילאטיס משלב תרגולים ממומנים בשמירה על נשימה נכונה, והוא מוכר ככלי אידיאלי לשיפור איכות החיים הפיזית והרוחנית. הנה כיצד פילאטיס יכול לשפר את הגוף והנפש:

שיפור הגוף:

1. חיזוק שרירי הליבה: פילאטיס מתמקד בחיזוק השרירים העמוקים בגוף, המהווים את הליבה. כך, מתרחש יציבות בלתי מורגשת בגב, המשפרת את יכולת התמיכה והתיקון הפוסטורלי.

2. מתיחות וגמישות: התרגולים בפילאטיס מקנים מתיחות לשרירים ולגפיים. זה מסייע להפחתת כאבים בגב, כתפיים וצוואר, ומשפר את הגמישות.

3. שיפור יכולת נשימה: פילאטיס מלמד טכניקות נשימה נכונות, המשפרות את אספקת החמצן לשרירים ומסייעות בהירגעות והתרכוז.

4. הבנת תנועה נכונה: הפילאטיס מלמד את הנגרמים מתנועות לא נכונות, ומחזק תנועות תקינות המשפרות את יכולת התנועה.

שיפור הרוחניות:

1. התרכוז והקשבה: בעת ביצוע תרגילי פילאטיס, נדרשת הקשבה מוחלטת לתנועה ולנשימה. זה מפתח את היכולת להתרכז ולשלוט בגוף.

2. הפחתת מתח רגשי: פילאטיס משפר את זרימת הדם ומפריע לשחרור סרוטונין, הורמון הרוגע. זה יכול להפחית מתחים רגשיים ולשפר מצב רוח.

3. הרמוניה רוחנית: פילאטיס משלב בין גוף ורוח, מפתח הרמוניה רוחנית ותחושה של שלווה ומרבית קשב.

4. שיפור הבנת הגוף: דרך תרגילי הפילאטיס, אדם מפתח הבנת גופו, והיכולת להרגיש תנועות ושרירים בצורה מדויקת.

בסיכום, פילאטיס הוא שיטת אימון יעילה שמשפרת את הגוף והנפש. הוא מסייע בחיזוק הליבה, שיפור היכולת הנשימתית, גמישות ומתיחות, ויכול להביא לשפר רוחני ותחושות של הרמוניה ורוגע.

 

אלטיס – פילאטיס מכשירים

 

אלטיס – המרכז הישראלי לפילאטיס הוא ארגון מוביל בתחום הפילאטיס בישראל, המציין עשורים שנות ניסיון בהכשרת מאמנים, הוראת שיעורים, וספק פתרונות פילאטיס מגוונים.

החברה מתעסקת בהכשרת מאמני פילאטיס מוסמכים ומספקת שיעורים פרטיים וקבוצתיים ברמה גבוהה. לארגון סניפים מרכזיים ברחבי הארץ, המציינים מקומות מתאמים ללקוחותיה. זאת מאפשרת ללקוחות ליהנות מהשיעורים בקרבת ביתם ובזמנים שנוחים להם.

בסניפים שונים ניתן למצוא מגוון רחב של שיעורים כוללים פילאטיס מתקדם, פילאטיס קלאסי, פילאטיס משולב תנועה, ועוד. כל סניף מציין צוות מוסמך שמתעסק בהכשרת מאמני פילאטיס ומספק שירות איכותי ומותאם אישית ללקוחות.

בעזרת המגוון הרחב של שיעורים והגדרות, "אלטיס" מסייעת ללקוחותיה לשפר את איכות חייהם הגופנית והרוחנית בצורה משמעותית. כמו כן, הסניפים השונים מספקים אפשרויות מגוונות ללמידה ותרגול, ומיועדים לכל הרמות והגילאים.

בסיכום, "אלטיס" היא מובילה בתחום הפילאטיס בישראל, המספקת שיעורים איכותיים ומגוונים במספר סניפי אלטיס ברחבי הארץ. החברה עוסקת בהכשרת מאמני פילאטיס ובהצעת שיעורים מותאמים אישית ללקוחותיה, תוך התמקדות בשיפור איכות החיים הגופנית והרוחנית שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *