אז אם את כבר תקופה אומרת לעצמך שהגיע הזמן להיכנס לכושר, עכשיו הזמן להתחבר . במאמר הבא נדבר בהרחבה על עולם הפילאטיס, נסביר מה הופך אותו כל כך מיוחד ומדוע גם לך כדאי להפוך אותו לחלק אינטגרלי משגרת החיים שלך. אם את רוצה לשמוע עוד על אלטיס- פילאטיס מכשירים בעמק חפר, זהמשיכי לקרוא.

למה דווקא פילאטיס מכשירים?

אז לטובת מי שעדיין לא גילתה את נפלאות הפילאטיס, ההסבר הקצר הזה הוא בדיוק עבורה. פילאטיס הוא שיטת אימון שפותחה ע"י ג'וזף פילאטיס. פילאטיס היה חוקר, ממציא, אתלט ומאמן, היתה לו הבנה מעמיקה לגבי אנטומיה וגוף האדם. פילאטיס פיתח שיטת אימון אשר מתאימה לכל אדם, בכל גיל ובכל רמת כושר גופני, שיטה אשר משלבת גוף ונפש, אשר במרכזה חיזוק שרירי הליבה, שיפור הגמישות, איזון וחיזוק הגוף. האימון מבוצע בעזרת מכשירים יעודיים מגוונים כגון רפורמר, כיסא פילאטיס ועוד, אשר מיצרים התנגדות באמציות קפיצים , ומאפשרים עבודה מדוייקת על קבוצות שרירים מסויימות מבלי להכביד על שאר הגוף.

פילאטיס מכשירים באלטיס הוא פתרון מצויין עבור מי שרוצה למצוא סטודיו נעים ומקצועי, בו תוכל להתאמן באופן קבוע. אנחנו יודעים כי ברגע בו תמצאי את החיבור לאימון עצמו ולסטודיו, גדלים הסיכויים להתמיד ולהגיע באופן קבוע. בנוסף, חשוב לומר כי אימון פילאטיס הוא אימון בטוח גם עבור מי שסובלות מכאבים, פציעות ומגבלות תנועה. דווקא משום שהפעילות מתרחשת על מיטה ולא על מזרן המונח על הרצפה, היא מתאימה עבור מי שהמעבר למזרן לא נוח לה ומקשה עליה להתאמן.

אנחנו כאן כדי לעזור לך להרגיש יותר טוב

כולנו יודעים כי פעילות גופנית משפיעה עלינו לטובה במגוון רחב של דרכים. היא משפרת משמעותית את מצב הרוח. תורמת לחיזוק הגוף והמערכת החיסונית. סטודיו 'אלטיס' שמח בכל יום מחדש ללוות עוד ועוד מתאמנות לחיים טובים ובריאים יותר. לייעוץ והכוונה, אנחנו פה.

פילאטיס בסטודיו מקצועי

כמה תירוצים יש לנו כדי לא להתחיל בשגרת אימונים טובה ומיטיבה? אנחנו יכולות להסביר למה הפעם זה לא מתאים לנו ולמה פעילות אחרת גורמת לנו ככה וככה. לטעון שאין לנו זמן, על כך שלא מצאנו סטודיו מתאים וכן הלאה. אבל את יודעת עמוק בליבך כי התירוצים הללו לא באמת מובילים אותך לשום מקום. בסופו של יום, אם לא תעשי את הדרוש ולא תמצאי את הדרך להכניס שגרת חיים בריאה וטובה, הרי שתמצאי את עצמך בסופו של דבר מרגישה לא טוב, עם גוף לא חזק דיו, כזה אשר יכול להיפגע בקלות ולעורר בך הרבה אי נוחות. לא רק זה, אלא, אנחנו יודעים כי פעילות ספורטיבית משפרת את הקשב והריכוז, תורמת לשיפור מצב הרוח ועוד. אנחנו רוצות לספר לך קצת על אלטיס- פילאטיס בעמק חפר. כדי שסוף סוף, תמצאי את הזמן הדרוש לך פשוט להתחיל להתאמן.

אימון פילאטיס מתאים לכל אחד, בכל גיל ובכל רמת כושר, הוא מתאים כאימון תומך לרקדנים וספורטאים ומתאים גם לאנשים הסובלים מכאבים או מצבים רפואיים שונים המשפיעים על התנועה.

האימון בפילאטיס מכשירים באלטיס מתבצע בקבוצות קטנות, עם מקסימום יחס אישי ובהדרכה מקצועית של צוות המדריכות שלנו.

עכשיו הזמן שלך להתחיל!

 סטודיו 'אלטיס' מזמין אותך להתאהב בתנועה, השאירי פרטים לקבלת ייעוץ אישי .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *